12 Najlepszych Przepisów na kruche ciasto ze śliwkami

Shortcrust pastry to łatwy i pyszny przepis, robi się go z masła, mąki, jajka i soli. Jeśli chcesz mieć pyszny deser z odrobiną słodyczy, to kruche ciasto jest najlepszym wyborem.

Kruche ciasto ze śliwkami

Musisz wiedzieć, że śliwka jest jednym z najbardziej popularnych i smacznych owoców, możesz ją dostać w każdym sklepie. Aby zrobić to kruche ciasto musisz wymieszać razem mąkę, jajko, cukier, masło i sól. Następnie dodać do tego skrobię i dobrze wymieszać.

Ciasto kruche z wiśniami

W przypadku ciasta kruchego z wiśniami wystarczy zrobić mieszankę z mąki, cukru, masła i soli. Następnie dodać do niej jajko i skrót i dobrze wymieszać. Mąka i cukier nadadzą ciastu konsystencję.

Kruche ciasto z jabłkami

Aby przygotować kruche ciasto z jabłkami, wystarczy przygotować mieszankę mąki, cukru, masła i soli. Następnie dodać do niej jajko i skrobię i dobrze wymieszać. Mąka i cukier nadadzą ciastu konsystencję.

Kruche ciasto z truskawkami

Aby zrobić ciasto kruche z truskawkami, wystarczy zrobić mieszankę z mąki, cukru, masła i soli. Następnie dodać do niej jajko i skrobię i dobrze wymieszać. Mąka i cukier nadadzą ciastu konsystencję.

Kruche ciasto z gruszkami

Aby przygotować ciasto kruche z gruszkami, wystarczy przygotować mieszankę mąki, cukru, masła i soli. Następnie dodajemy do niej jajko i skrobię i dobrze mieszamy. Mąka i cukier nadadzą ciastu konsystencję.

Ciasto kruche z bananami

Aby zrobić ciasto kruche bananowe, wystarczy przygotować mieszankę mąki, cukru, masła i soli. Następnie dodać do niej jajko i skrobię i dobrze wymieszać. Mąka i cukier nadadzą ciastu konsystencję.

Kruche ciasto z gruszkami i brzoskwiniami

Jeśli chcesz zrobić ciasto kruche z gruszkami i brzoskwiniami, wystarczy, że przygotujesz mieszankę mąki, cukru, masła i soli. Następnie dodać do niej jajko i skrót i dobrze wymieszać. Mąka i cukier nadadzą ciastu konsystencję.

Wnioski:

Jeśli szukasz wspaniałego i rozpływającego się w ustach przepisu na kruche ciasto, to możesz zrobić kruche ciasto z któregoś z wymienionych powyżej przepisów.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*