Jak schudnąć 10 kg w 2 miesiące

Istnieją tysiące blogów fitness i stron internetowych, które mają wiele informacji na temat utraty wagi, ale tylko kilka z nich działa. W tym blogu mam zamiar powiedzieć ci, jak stracić 10 kg w 2 miesiące.

Możesz myśleć, że plan diety, o którym mówię jest zbyt trudny do przestrzegania i nie będziesz w stanie trzymać się go przez 2 miesiące. Właśnie dlatego powinieneś przygotować małe śniadanie rano i zjeść obiad o 12, zamiast zjeść ciężkie śniadanie rano i zjeść ciężki obiad.

To samo zrób w nocy i zjedz kolację o 19.00 zamiast jeść kolację o 23.00.

Tak więc, są to podstawowe zmiany, które powinieneś wprowadzić w swoim codziennym życiu, aby stracić 10 kg w 2 miesiące.

Lunch

Nie jedz nic po obiedzie. Będzie lepiej, jeśli nie będziesz jadł nic również w nocy.

Śniadanie

Zjedz lżejsze śniadanie, takie jak tosty, gotowane jajko i kilka owoców. Nie jedz nic więcej rano.

Kolacja

Zrób plan na kolację. Nie jedz nic po kolacji i nie jedz nic więcej wieczorem.

Co robić w pozostałej części dnia?

Jeśli jesteś znudzony i nie wiesz co robić, to możesz zagrać w jakąś grę i śledzić sesję na siłowni.

Wnioski:

Stosując się do wyżej podanych wskazówek, będziesz w stanie stracić 10 kg w 2 miesiące i czuć się dobrze ze sobą. Tak więc, po prostu zrobić nawyk z następujących wskazówek i nie będzie żałować swojej decyzji.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*