5 Ćwiczeń, które zwiększą Twoją siłę

Nie ulega wątpliwości, że każdy z nas chce zyskać trochę siły w swoim ciele. Większość ludzi nie wie, jak dużo siły mają w swoim ciele. Nie sądzę, że ktokolwiek wie, ile ma siły. Ale mogę cię zapewnić, że zwiększając swoją siłę, nie tylko zyskasz masę mięśniową, ale także stracisz na wadze i poczujesz się energiczny i pewny siebie.

Jeśli chcesz zbudować swoją siłę i chcesz zwiększyć swoją wydajność, to powinieneś ćwiczyć te 12 ćwiczeń.

1. Squaty

Squaty to najlepsze ćwiczenia na zbudowanie nóg i bioder. Możesz wykonywać przysiady w pozycji stojącej lub nawet możesz wykonywać przysiady w pozycji leżącej. W pozycji stojącej będziesz musiał trzymać plecy prosto i trzymać drążek w rękach. Ale w pozycji leżącej, trzeba będzie utrzymać plecy prosto i trzymać bar w rękach. Squaty nie tylko pomogą Ci zbudować nogi, ale także wzmocnią Twoje ścięgna, pośladki i quady.

2. Podciągnięcia

Podciągnięcia to najlepsze ćwiczenia na budowanie górnej części ciała. Możesz robić podciągnięcia w pozycji stojącej lub nawet w pozycji leżącej. Aby wykonać podciąganie na stojąco, będziesz musiał chwycić drążek ze stojaka, a następnie podnieść go do ramion. Jeśli nie masz drążka, możesz użyć drążka do podciągania. Natomiast aby wykonać pozycję leżącą, będziesz musiał chwycić drążek i podnieść go do brody. Podciąganie się nie tylko pomoże ci zwiększyć górną część ciała, ale także pomoże ci stracić trochę tłuszczu.

3. Push ups

Push ups to najlepsze ćwiczenia do budowania klatki piersiowej. Jeśli masz ograniczony czas na ćwiczenie pompek, to możesz je wykonywać w pozycji stojącej. Jeśli masz drążek do podciągania, to możesz wykonywać pompki w pozycji stojącej. Aby wykonać pompki w pozycji leżącej, będziesz musiał położyć się na ziemi i trzymać drążek. Będziesz zaskoczony, że będziesz w stanie wykonać wiele pompek bez żadnego wysiłku.

4. Podnoszenie nóg w pozycji leżącej

Podnoszenie nóg na leżąco to najlepsze ćwiczenia na zbudowanie swoich mięśni czworogłowych i łydek. Aby wykonać podnoszenie nóg na leżąco, będziesz musiał położyć się na podłodze i trzymać drążek w rękach. Teraz podnieś nogi i utrzymaj je w tej pozycji. Możesz również podnieść nogi z pomocą ławki. Możesz również wykonać to samo ćwiczenie z pomocą krzesła. Wykonuj to ćwiczenie 3 do 4 razy w tygodniu.

5. Skoki na squat

Skoki squat to najlepsze ćwiczenia na budowanie twoich mięśni czworogłowych i łydek. Możesz wykonywać przysiady w pozycji stojącej, a nawet w pozycji leżącej. W pozycji stojącej będziesz musiał stanąć na podłodze, a następnie wykonać skok. Jeśli nie masz drążka, możesz użyć drążka do podciągania. Możesz również wykonać m.in.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*