Dlaczego interwały pomogą Ci uzyskać lepszy trening

Pytanie o to, dlaczego robić trening interwałowy jest najczęstszym pytaniem wśród ludzi. Ludzie pytają mnie “Jaka jest potrzeba treningu interwałowego?”, “Dlaczego ludzie go wykonują?”. A kiedy mówię im “Robię to, ponieważ uczyni mnie to lepszym sportowcem i pomoże mi ulepszyć mój trening”, stają się wątpliwi. Ale jestem pewien, że jeśli spróbujesz, zrozumiesz, dlaczego to robię.

Jeśli byłeś na jakiejkolwiek siłowni, to pewnie widziałeś bieżnię, która ma ekran i pokazuje Twoje aktualne tempo i dystans, prawda?

Cóż, jeśli próbujesz biegać, to dobrym pomysłem jest obserwowanie swojej prędkości. Ale jeśli próbujesz chodzić, wtedy nie jest konieczne, aby oglądać swoją prędkość, ale liczyć swoje kroki.

Nazywa się to treningiem interwałowym, ponieważ będziesz musiał liczyć swoje kroki i będziesz mógł poznać czas. Dzięki temu będziesz mógł poprawić swój trening. Bardzo ważne jest, abyś znał czas. Jeśli nie znasz czasu, wtedy będziesz zdezorientowany i będziesz musiał zacząć od nowa.

Jeśli nie znasz czasu, wtedy bardzo ważne jest, aby mieć stoper i zegarek z drugą ręką.

Tak więc, jest to powód, dla którego musisz wykonywać trening interwałowy. Dzięki temu będziesz mógł poprawić swój trening.

Wnioski:

Trening interwałowy pomoże Ci poprawić swój trening. Jeśli chcesz mieć silne i zdrowe ciało, to jest to najlepsza opcja dla Ciebie. Napisałem wskazówki, które pomogą Ci poznać korzyści płynące z treningu interwałowego.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*