Ile razy w tygodniu należy ćwiczyć?

Jeśli zapytasz normalną osobę, że ile razy w tygodniu należy ćwiczyć, odpowiedzą ci zgodnie z ich wielkości ciała i wzrostu.

Ale jeśli chodzi o profesjonalnych sportowców lub kulturystów, powiedzą, że to zależy od ich poziomu szkolenia, diety, a ilość czasu spędzają w siłowni.

Tak, to jest naprawdę trudno odpowiedzieć na to pytanie dla przeciętnej osoby, ale dla profesjonalnego sportowca, powiedzą, że to zależy od ich harmonogramu.

Jeśli jesteś początkujący to sugeruje się, aby zrobić kilka lekkich ćwiczeń przez co najmniej 3 do 4 dni w tygodniu. Jeśli masz profesjonalny harmonogram, a następnie można zrobić treningi dla 6 do 7 dni w tygodniu.

Jak często powinieneś ćwiczyć w tygodniu?

Dla początkujących:

Wykonuj lekkie ćwiczenia przez 3 do 4 dni w tygodniu. Jeśli nie jesteś w stanie wykonać treningu całego ciała, wtedy możesz wykonać 2 do 3 ćwiczeń dziennie.

Jeśli jesteś profesjonalistą, wtedy możesz ćwiczyć przez 6 do 7 dni w tygodniu.

Wnioski:

Tak więc, jeśli jesteś początkującym, wtedy możesz trenować przez 3 do 4 dni w tygodniu, ale jeśli jesteś profesjonalistą, wtedy możesz trenować przez 6 do 7 dni w tygodniu.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*