4 Powody, dla których ludzie biegają ze swoimi smartfonami

Ludzie nie chcą wydawać pieniędzy na zdobycie dobrej pary butów. Uważają, że nie ma ważnych zakupów, które możemy zrobić. Więc używają swoich smartfonów, aby zrobić dobre zdjęcia. Nie martwią się o nic innego.

Ale jest wiele powodów, dla których ludzie biegają ze swoimi telefonami. Niektórzy biegają, bo się nudzą i chcą po prostu zabić trochę czasu. A niektórzy z nich chcą podzielić się swoimi zdjęciami z przyjaciółmi.

Omówmy więc najlepsze powody, które pomogą Ci zdecydować, czy powinieneś biegać ze swoim smartfonem, czy nie.

Udostępnianie zdjęć

Wszyscy uwielbiamy robić zdjęcia i dzielić się nimi z naszą rodziną i przyjaciółmi. Ale kiedy mówimy o bieganiu wtedy oznacza to, że będziemy dzielić się naszym zdjęciem na ulicy. Nie zdziw się więc, jeśli będą Cię śledzić ludzie.

Robienie zdjęć

Niektórzy ludzie nie chcą mieć kłopotów, więc robią zdjęcia i dzielą się nimi ze swoimi przyjaciółmi. Nie chcą podejmować ryzyka. Więc biegną podczas robienia zdjęć.

Patrzenie na innych ludzi

Niektórzy ludzie nie chcą się nudzić. Chcą być częścią tłumu. Dlatego też, chcą patrzeć na innych ludzi. Nie obchodzi ich, co robią. Chcą po prostu cieszyć się chwilą.

Nawiązywanie połączenia

Niektórzy ludzie nie mają dobrej pary butów. Nie chcą zakładać swoich dobrych ubrań. Więc, po prostu biegają ze swoimi smartfonami. Chcą po prostu wykonać telefon do swoich przyjaciół.

Wnioski:

Tak więc, to były najlepsze powody, które pomogą Ci zrozumieć, czy powinieneś biegać ze swoim smartfonem, czy nie. Jeśli masz jakieś wątpliwości, to możesz przeczytać blog kogoś, kto już tego doświadczył.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*