7 najbardziej skutecznych ćwiczeń, aby twój tyłek wyglądał jak bogini

Jeśli nie chcesz mieć tłuszczu wokół tyłka, to musisz przestrzegać określonego reżimu. W rzeczywistości, waga tyłek odgrywa ważną rolę w podejmowaniu swoje ciało wygląda jak bogini.

Pierwszą rzeczą, która uderzy cię, gdy patrzysz na tył jest jego rozmiar i trzeba się go pozbyć, aby uczynić siebie wyglądać piękniej. Istnieje wiele ćwiczeń dostępnych, aby uzyskać bardziej płaski tyłek, ale w tym artykule podzielę się kilkoma skutecznymi sposobami, aby twój tyłek wyglądał jak bogini.

1. Ćwiczenia na mostek na brzuchu

Jest to najbardziej podstawowe ćwiczenie, które może być wykonane przez każdego. Aby uzyskać to ćwiczenie, musisz położyć się na podłodze, a następnie przynieść kolana w kierunku klatki piersiowej i umieścić ręce na ziemi. Teraz staraj się trzymać nogi prosto, a Twoje ciało powinno być płasko na ziemi.

2. Crunches

Jeśli chcesz pozbyć się tłuszczu z brzucha, to możesz zrobić crunches. Musisz położyć się na ziemi, a następnie podnieść swoje biodra i górną część ciała. Upewnij się, że nie podnosisz ramion, ponieważ spowoduje to wygięcie szyi i ramion. Aby ćwiczenie było bardziej efektywne możesz dodać do niego ciężarki.

3. Plank

Jest to proste, ale skuteczne ćwiczenie, które sprawi, że twój rdzeń będzie silny. Tak więc, trzeba położyć się na ziemi i trzymać pozycję plank. Teraz trzymaj plecy prosto i nie zginaj ramion i utrzymuj swoje ciało w linii prostej.

4. Squaty

Aby uzyskać płaski tyłek musisz wykonywać przysiady. Aby uzyskać płaski i zgrabny tyłek musisz obniżyć swoje ciało utrzymując proste nogi. Wykonaj przysiad z ciężarem i powtórz to samo przez kilka razy.

5. Podnoszenie bioder (Hip Raise)

Podniesienie bioder to kolejne ćwiczenie, które pomoże Ci sprawić, że Twój tyłek będzie wyglądał pięknie. Jeśli masz płaski tyłek, możesz użyć piłki lekarskiej, aby go uzyskać. Zacznij od piłki i trzymaj ją nad głową. Teraz obniż swoje ciało w kierunku podłogi, utrzymując biodra w powietrzu.

6. Plank Hold

Plank to proste ćwiczenie, które sprawi, że będziesz wyglądać bardziej atrakcyjnie. Możesz wykonać to ćwiczenie, trzymając deskę przez kilka razy.

Wnioski:

W gruncie rzeczy wszystkie te ćwiczenia pomogą Ci uzyskać zgrabny tyłek i sprawią, że Twoje ciało będzie wyglądało bardziej atrakcyjnie. Więc, spróbuj tych ćwiczeń i uzyskać doskonały tyłek.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*