Jak dużo powinieneś ważyć, jeśli masz 170 wzrostu

Kiedy byłem dzieckiem, grałem w wiele gier i teraz moja gra jest bardzo różna od tych dni. Nigdy nie myślałem, że będę dorastał w świecie, w którym będę musiał nosić wysokie obcasy, szpilki i sukienki. Nie wiem, czy jesteś facetem czy dziewczyną, ale rzeczą, która sprawi, że zakochasz się w dziewczynie jest jej wygląd i jej wygląd.

Nie możemy zmienić naszego wyglądu, ale na pewno możemy zmienić nasze nastawienie i zachowanie, które sprawi, że będziemy piękniejsi i bardziej atrakcyjni. Ale co zrobić, jeśli jesteś wyższy od swoich przyjaciół?

Czy wiesz jaka jest idealna waga dla Ciebie? Jaka powinna być Twoja idealna waga? Czy powinnam rozpocząć dietę i schudnąć?

Oto odpowiedzi na wszystkie pytania, które są związane z kształtem i wielkością naszego ciała.

Wzrost 170cm

Twój wzrost wynosi 170cm, co jest uznawane za normę.

Kształt ciała: Normalny

Rozmiar talii: 32 do 34 cali

BMI: 18,5 do 24,9

Znajdujesz się w kategorii normalnej wagi.

Twoja waga jest w sam raz, a kształt ciała jest normalny.

Wnioski:

Teraz jest jasne, że ile powinieneś ważyć, jeśli masz 170 wzrostu. Ale zanim przejdziesz do diety, powinieneś zjeść odpowiedni posiłek, pić dużo wody i spać przez co najmniej 8 do 10 godzin, aby utrzymać zrównoważone życie.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*