Ostateczny przewodnik, aby zarządzać spożycie kalorii

Człowiek musi spożywać około 2000 kalorii dziennie, aby utrzymać swoją wagę. Ale w prawdziwym życiu, musi spożywać więcej niż ta kwota.

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie są dokładne liczby kalorii, które człowiek powinien jeść każdego dnia, aby utrzymać swoją wagę, to czytaj dalej.

Średnie dzienne spożycie kalorii przez mężczyzn

Jeśli chcesz utrzymać swoją wagę, to musisz spożywać około 2200 kalorii dziennie. Spożycie kalorii różni się od osoby do osoby, a nawet z jednego posiłku do drugiego.

Można zwiększyć liczbę kalorii, które zużywają się każdego dnia, ale istnieje ograniczenie do tego. W rzeczywistości, jeśli spożywa się więcej niż dzienne zapotrzebowanie, to spowoduje to otyłość.

Średnie spożycie kalorii przez mężczyzn

Jeśli masz nadwagę lub otyłość, możesz zacząć spożywać więcej kalorii. Jednakże, jeśli jesteś otyły, to musisz spożywać około 3500 kalorii dziennie, aby utrzymać swoją wagę.

Jeśli chcesz schudnąć, to musisz jeść mniej niż średnie spożycie kalorii. Ale w celu utraty wagi, trzeba zwiększyć intensywność sesji treningowych.

Spożycie kalorii przez mężczyzn

Możesz obliczyć kalorie, które trzeba jeść, po prostu sumując kalorie, które zużywają się z żywności i napojów. Możesz również sprawdzić kalkulator kalorii, który jest dostępny online.

Wnioski:

Podsumowując, są to liczby kalorii, które mężczyzna powinien jeść, aby utrzymać swoją wagę. Rzeczywista ilość kalorii, które człowiek musi spożywać, zależy od kilku czynników.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*